THT576004 - قصاصة سيراميك يدوية 60سم مع الماسة TOTAL (( صناعي ))
متوفر :
متوفر في المخزون
متوفر في المخزون
مقارنة
Tile cutter
Max cutting length:600mm
Max cutting thickness:12mm
Steel base size:815x195cm
Thickness of the base:2mm
With 2 pcs tungsten carbide blade
Blade size:16x6x3mm
Multi-function:direct line cutting, diagonal line cutting
Diameter of sliding bar:19mm
Packed by carton box
رمز المنتج: THT576004 التصنيف:
الوزنTile cutter Max cutting length:600mm Max cutting thickness:12mm Steel base size:815x195cm Thickness of the base:2mm With 2 pcs tungsten carbide blade Blade size:16x6x3mm Multi-function:direct line cutting, diagonal line cutting Diameter of sliding bar:19mm Packed by carton box كيلوجرام