مقارنة
Tile cutter
Max cutting length:800mm
Max cutting thickness:16mm
Blade size:22x6x2mm
Blade item:THT576003B
Tungsten carbide ball bearing blade
Thickness of the base:2mm
Steel base size : 1015X200mm
Product weight:12.3kg
Diameter of sliding bar:20mm