THT12001 - قصاصة سيراميك يدوية 120 سم وزن 15.7 كغ بواري اقصى سماكة 14 مم ماركة TOTAL
مقارنة
Tile cutter
Max cutting length:1200mm
Max cutting thickness:14mm
Blade size:22x6x2mm
Blade item:THT576003B
Tungsten carbide ball bearing blade
Thickness of the base:2mm
Steel base size : 1400X200mm
Product weight: 15.7kg
Diameter of sliding bar:20mm