THT55400 - منشار خشب يدوي راسين 16 انش 400 مم معالج حراريا TOTAL
متوفر :
متوفر في المخزون
متوفر في المخزون
مقارنة
Length: 400mm/16″
Thickness: 0.9mm, 7TPI
Material: 65Mn
With extra sharp teeth
With teeth protector
Heat treatment
Packed by color sleeve
رمز المنتج: THT55400 التصنيف:
الوزنLength: 400mm/16" Thickness: 0,9mm, 7TPI Material: 65Mn With extra sharp teeth With teeth protector Heat treatment Packed by color sleeve كيلوجرام