TG1262306 - جلخ صاروخ 9 انش 2600 واط TOTAL
متوفر :
متوفر في المخزون
متوفر في المخزون
مقارنة
Voltage:220V-240V~50/60Hz
Input power:2600W
No-load speed:6200rpm
Disc diameter:230mm
Spindle thread:M14
With 1pcs auxiliary handle
With 1set extra carbon brushes
Disc not included
Packed by color box
رمز المنتج: TG1262306 التصنيف:
الوزنVoltage:220V-240V~50/60Hz Input power:2600W No-load speed:6200rpm Disc diameter:230mm Spindle thread:M14 With 1pcs auxiliary handle With 1set extra carbon brushes Disc not included Packed by color box كيلوجرام